Заява в прокуратуру на Коваля А.В.Прокурору Одеської області
65026, м.Одеса, вул. Пушкінська, 3 
Співвласників та мешканців ОСББ «Одісей-55»
65059, м.Одеса, Люстдорфська дорога 55-Є, 55-Ж

З А Я В А

 Ми, співвласники та мешканці багатоквартирних будинків розташованих за адресою: місто Одеса, Люстдорфська дорога 55-Ж та 55-Є, де 18 травня 2019 року було створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ОСББ «Одісей-55», звертаємося до Вас за допомогою в розслідуванні і перевірки підозр нецільового витрачання грошових коштів нашого ОСББ керівництвом об’єднання в особі голови правління Коваля Анатолія Валерійовича.
   14 вересня 2019 року відбулися перші загальні збори ОСББ «Одісей-55», на яких було затверджено розмір одноразового внеску грошових коштів на закупівлю основних фондів та необхідного обладнання та устаткування в розмірі 10 (десять) гривень з метра квадратного.
За період з жовтня 2019 по липень 2020 року зібрано 171317 (сто сімдесят одна тисяча триста сімнадцять) гривень. Голова правління відзвітував про витрачені грошові кошти на закупівлю основних фондів та необхідного обладнання і устаткування в розмірі 24837 (двадцять чотири тисячі вісімсот тридцять сім) гривень.
На сьогоднішній день ми не знаємо, де залишок суми цільових грошових коштів зібраних на закупівлю основних фондів та необхідного обладнання та устаткування і чи є вони на рахунках ОСББ? Голова правління офіційного звіту на сьогоднішній день не надав.
   Ми так само не знаємо про наявність чи відсутність на рахунках ОСББ грошових коштів зібраних за весь період з моменту створення ОСББ на ремонтний та резервний фонд дахової котельні. За нашими розрахунками і за даними наданими головою правління ОСББ Ковалем А.В. у ремонтному та резервному фонді дахової котельні повинно знаходитися не менше 75000 (сімдесяти п’яти тисяч) гривень.
   Так само повідомляємо про порушення керівництвом ОСББ «Одісей-55» Статуту  об’єднання, а саме: про не надання співвласникам повної інформації про діяльність об’єднання, відсутності звітів про результати фінансово-господарської діяльності об’єднання, не виконання рішень правління, перевищення головою правління своїх повноважень в частині прийому і звільнення бухгалтера, не проведення загальних зборів в передбачених Статутом порядку і терміни.
   Ми стривожені, на нашу думку, недбалим ставленням до своєї роботи посадової особи — глави правління ОСББ Коваля А.В., а саме: ігноруванням письмових звернень співвласників — не наданням у письмовій формі відповіді на звернення, порушуючи тим, закон України «Про звернення громадян».
   У нас, співвласників ОСББ, є підстави вважати ,що Коваль А.В. обіймає посаду голови правління ОСББ незаконно.
   Відповідно до Статуту ОСББ повноваження голови правління обмежуються терміном 1(один) рік. Після закінчення річного терміну своїх повноважень голова правління втрачає право підпису будь-яких документів.
18 травня 2019 року установчими зборами об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Коваль А.В. був обраний до правління на посаду голови правління. Таким чином його повноваження закінчуються 18 травня 2020 року.
12 червня 2020 року правлінням ОСББ було прийнято рішення про «подовження» повноважень голови правління Коваля А.В., проте порядок «подовження» як і порядок продовження в Статуті ОСББ відсутній. З тим правлінням ОСББ при узгодженні представників повинно було бути прийнято рішення про обрання зі свого складу на новий термін голови правління ОСББ.
   Таким чином у нас виникає питання правомочності рішення правління від 12 червня 2020 року про подовження повноважень голови правління ОСББ Коваля А.В. і законність перебування Коваля А.В. на посаді голови правління ОСББ «Одісей-55».

Просимо Вас:
1.  Провести прокурорську перевірку ОСББ «Одісей-55» за фактами викладеними в заяві та здійснити заходи прокурорського реагування відповідно до статті 214 КПК України.
2.  Перевірити правомірність займаної посади головою правління ОСББ «Одісей-55» Ковалем А.В.    

З повагою, співвласники та мешканці ОСББ «Одісей-55»

01.02.2021р.
 
Фото: epravda.com.ua
Добавить комментарий

Оставить комментарий