Подпиши петицию за создание нового парка на Люстдорфской!В Київському районі Одеси проживає майже 300 тисяч мешканців. Щороку кількість мешканців зростає. При цьому в середині району не має жодного парку.
Проте, між третьою та четвертою станціями Люстдорфської дороги знаходиться величезна територія, яка належить Міністерству оборони України (Військове містечко №210). Там знаходиться простір, вкритий деревами з комплексом одноповерхових історичних споруд колишнього авіа-будівельного заводу Артура Анатра. Від часів розпаду СРСР ця територія поступово занепадає і засмічується. Стан будівель та земель чим далі погіршується в тому числі внаслідок пожеж.
Оскільки Міністерство оборони України за останні 30 років не представило жодної концепції розвитку цієї території, звертаємось до Вас з ініціативою – З нагоди тридцятої річниці Незалежності України заснувати в серці Київського району Парк!

Згідно п. 44, «Положення про порядок надання в користування земель (земельних ділянок) для потреб Збройних Сил України та основні правила користування наданими землями», затвердженого наказом Міністра оборони України від 22 грудня 1997 р. N 483:
«За відсутністю потреби або по закінченню терміну користування землі, надані для потреб Збройних Сил України, підлягають передачі місцевим органам влади згідно з статтею 27 Земельного кодексу України. Передача земель місцевим органам влади проводиться за згодою Міністра оборони України або за його дорученням начальником розквартирування військ та капітального будівництва - начальником Головного, управління розквартирування військ та капітального будівництва Збройних Сил України».

Згідно п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку вилучення і передачі військового майна Збройних Сил» від 29 серпня 2002 р. N 1282:
«Передача військового майна органам, уповноваженим управляти державним майном, самоврядним установам і організаціям та у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст або у їх спільну власність проводиться за рішенням Кабінету Міністрів України».

Згідно п. 6. цієї ж Постанови, «Ініціювати передачу військового майна можуть Міноборони, органи, уповноважені управляти державним майном, самоврядні установи і організації, органи місцевого самоврядування».

Тому ми звертаючись до Вас, як до Верховного головнокомандувача і гаранта Конституційних прав та свобод громадян України,

ПРОСИМО:
1. Розглянути дану Петицію спільно з Міністром оборони України;
2. Посприяти передачі земель та будівель військового містечка № 210 Міністерства оборони України в комунальну власність територіальної громади міста Одеси для заснування парку з нагоди 30-ї річниці Незалежності України;
3. Взяти питання створення парку на всій території колишнього військового містечка № 210 у місті Одеса під особистий контроль.

Друга спроба подачі. Перша - №22/120752-еп                                

Нужен парк! ПОДПИШИ ПЕТИЦИЮ!


Источник: Електронні петиції
Фото из сети Интернет
Добавить комментарий

Оставить комментарий